PolishRavens:)

Opis forum


#1 2009-05-21 11:14:10

QwartyRM

Gość

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 20
Punktów :   

Poradnik Merc--->Knight AoE

Wiec po pierwsze pisze ten poradnik tak jak uważam sam używałem takiego bulidu takich itemków wiec wiem co pisze^^ korzystam z własnych doświadczeń oraz forum flyff.pl

Wiec gdy już mamy ten 15lv radze postarać się zakupić Flower/Petal set+3 lub więcej
osobiście długo biegałem w flower secie. Seta na 30lv nigdy nie kupowałem ale radze kupić/zdobyć z Questa Entanale Sworda. Na 45 radze kupic Panggril/Stitch set oraz Sword of Silver Sword. gdy juz dobijemy 60lv radze kupić Recorn/Rescorn set+3 lub więcej bo naprawdę daje dobre bony. ja latałem z Dretra+5 bo nie miałem kasy na G. ambi axa.  to Tyle co do opisu^^

Skille
Slash na maxa
Protection na 5
Keenwheel na max
Empower Weapon jesli mamy zywiol w broni to można dać
ja osobiscie radze dać najpierw do
Blazing sword oraz Sword Mastery na maxa bo zdecydowanie łatwiej jest znaleźć unikatowe Swordy niż axy

na 60lv bijemy dalej tak jak mercem czyli slash i keenwheel radze kupić G big Sworda bo taki sword kosztuje grosze +3 juz za 8m kupimy... i bić tak do 65lv
na 65lv Re skill i radze zakupić npc set na knighta na 65lv koniecznie G.ambi axe ja mam z piercingiem do STA i jest good

skille z Knighta jesli mamy np Dretre to dajemy w Charge na maxa jesli mamy jakiegoś Axa to w Pain Dealer radze tez dac w Guarda zawsze 400defa więcej a 100atk to nie tak dużo na 65 dajemy w AoE Power Stomp bo AoE sworda jest kijowe

Staty

osobiście radze dać do 40STR i resztę w STA tak do 120 gdy mamy 120STA to znów do STR do 100 i znów w sta ja tak dawałem i było suuuper^^

mozna dawac tez xxxSta hp i defa sie ma tyle ze na 70lv wezniemy ok 20-25 mutant Yeti^^
Jest tez xxxSTR 120Sta ale go niepolecam za  molo bierzemy mobkow

Biżuteria
do 65lv radze kupi Demole+12 Vigory+9 i Gora+3~6
od 65 zamiast demoli zakładamy Plugi+9 gdy nas stać to Vigory zamieniamy na Stamy+9

Mercem na Knighta AoE się ciężko expi bez Rm ma sie dużo missow i slaby dmg:( ale gdy sie ma RMa ok 66lv+ to idzie lekko^^


Wiem ze poradnik daremny ale nie mam talentu^^ może to komuś pomorze

Ostatnio edytowany przez QwartyRM (2009-05-23 07:12:45)

Offline

 

#2 2009-05-23 00:30:05

HwDp

Member

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Poradnik Merc--->Knight AoE

Powiedz mi po co dla Knighta AoE potrzebne są vigore i Demce?
Ja tu bym stawiał na Plugi +9 i Stamy +5
Recorn dla AoE, prędzej dla Blade lub Knighta 1vs1
Jak Knight AoE to na początek NPC a od 75 lvl'a Warpon itd.

Offline

 

#3 2009-05-23 07:11:42

QwartyRM

Gość

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 20
Punktów :   

Re: Poradnik Merc--->Knight AoE

ale Knight AoE ma na 65 ja jakos bilem do 65 w rescornie i z demolami/Vigorami i przynajmniej sie fajnie bilo jak z moim RM mialem 97%atk speed
a po 2 anstepnym razem czytaj posta do konca^^

,,od 65 zamiast demoli zakładamy Plugi+9 gdy nas stać to Vigory zamieniamy na Stamy+9''

Ostatnio edytowany przez QwartyRM (2009-05-23 07:13:26)

Offline

 

#4 2009-05-23 08:55:59

MrozuPL

Member

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poradnik Merc--->Knight AoE

oj qwarty ja sie niezgodze z tym ze bulid 120 sta xxx str jest slaby , fakt wezmiemy troche mniej mobkow ale za to padna 2x szybciej a ilosc jest naprawde niewielka. Jak sie ma w miare eq to ja polecam ten wlasnie bulid

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszamuza.pun.pl www.figodesign.pun.pl www.andrzejrodan.pun.pl www.husariarom.pun.pl www.uniapodkarpacka.pun.pl